Nota Prawna

Nasze dane

Strona internetowa www.bike-parts-honda.pl jest obsługiwana przez oficjalnego dealera HONDA, którego szczegóły można znaleźć poniżej:

Motocyklowe Centrum Serwisowe Sp. z o.o.
Al. Prymasa Tysiaclecia 76H
01-424 Warszawa
Polska

Dyrektor ds. publikacji: HELMAN Maciej.
Numer rejestracyjny firmy: KRS 0001048116.
Wewnątrzwspólnotowy numer VAT: PL 1132207514.

Szczegóły kontaktowe można znaleźć w sekcji „Kontakt”.

Strona internetowa www.bike-parts-honda.pl została opublikowana we współpracy z tym oficjalnym dealerem HONDA przez Andoa Ltd, firmę zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii pod numerem 09937274 i numerem VAT 415 8043 12, której siedziba znajduje się na 1st Floor, 156 Cromwell Road, Londyn, SW7 4EF, Wielka Brytania. Reżyserem jest Jianhong Zhong. Andoa Ltd jest odpowiedzialna wyłącznie za tworzenie, konserwację i aktualizację www.bike-parts-honda.pl iw żaden sposób nie jest sprzedawcą przedmiotów oferowanych za pośrednictwem tej witryny. Tylko oficjalny dealer HONDA powyżej jest kontaktem i sprzedawcą na www.bike-parts-honda.pl.

Bike-parts-honda.pl jest obsługiwana przez OVH, 2 Rue Kellermann, 59100 Roubaix, Francja.

Treść i odpowiedzialność

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dokładność i aktualizację informacji zawartych na www.bike-parts-honda.pl i zastrzegamy sobie prawo do zmiany jego treści w dowolnym momencie i bez powiadomienia.

Pomimo wszelkich starań, nie możemy w żaden sposób zagwarantować dokładności treści www.bike-parts-honda.pl i odrzucić wszelkiej odpowiedzialności za błędy, które mogą wystąpić.

Twoje dane osobowe

Możesz odwiedzić www.bike-parts-honda.pl bez konieczności podawania jakichkolwiek danych osobowych. Jednak w przypadku każdego zapytania lub zamówienia będziemy potrzebować informacji w celu przetworzenia Twojego zapytania lub zamówienia.

Aby uzyskać więcej informacji na temat gromadzenia Twoich danych osobowych, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.

Prawa autorskie

Cała zawartość www.bike-parts-honda.pl, w tym teksty, zdjęcia, nazwy domen, bazy danych itp. podlega prawom własności intelektualnej i jako taka nie może być powielana bez zgody cesjonariuszy.

Wszelkie powielanie, w całości lub w części, tych treści na jakimkolwiek nośniku jest surowo zabronione.

Te uwagi prawne podlegają prawu kraju sprzedawcy (Polska). Wszelkie spory, które nie znalazły polubownego rozwiązania, będą podlegać jurysdykcji kraju sprzedającego (Polska). Jeżeli miejsce zwykłego pobytu Kupującego znajduje się w kraju Unii Europejskiej, korzysta on również z praw chroniących go na mocy bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa obowiązującego w jego kraju zamieszkania.

Istnieje internetowa platforma rozstrzygania sporów utworzona przez Komisję Europejską, ułatwiająca niezależne, pozasądowe rozstrzyganie sporów między konsumentami a specjalistami w Unii Europejskiej zgodnie z art. 14 rozporządzenia (UE) nr 524/2013 . Platforma jest dostępna, klikając poniższy link:

https://ec.europa.eu/consumers/odr

Adres e-mail Sprzedawcy jest wymagany na tej platformie, kliknij tutaj, aby go zobaczyć. Jeśli szczegóły się nie pojawią, być może trzeba najpierw zalogować się na swoje konto klienta i spróbować ponownie.